Juul UK 1.8 USA 5.0 ve Juul C1 Cihazlar Arasında ki Farklar

Juul Cihazlar Arasında ki Farklar

Juul UK 1.8 USA 5.0 ve Juul C1 Cihazlar Arasında ki Farklar nelerdir? Hangi Juul başlangıç setini tercih etmeliyim? Juul İngiltere, Ameria ve Rusya ülke farkları nelerdir? Satın almak istiyorum ancak, Juul Cihazlar Arasında ki Farklar hakkında detaylı bilgi almak istiyorsanız bu makaleyi sizler için yer veriyoruz.

Juul Cihazlar Arasında ki Farklar Nelerdir? UK & USA

Juul UK (İngiltere) başlangıç seti cihazlar ile Juul USA (Amerika) başlangıç seti arasında cihaz farkı yoktur. Cihazlar aynı kalitede ve aynı özelliklere sahiptir. Sadece set içerisinde yer alan 4 Pod’un niktoin oranları seviyesi farkı vardır. Orta sertlik ve çok sert olarak tanımladığımız pod kartuş çeşitleri farklılığı kullanıcıların içim talepleri üzerinedir. Avrupa‘da sadece 1.8 nikotin seviyesi pod mevcut iken, Amerika ve Rusya’da 5.0 nikotin seviyesi podlar mevcuttur. Bu noktada seçim yaparken Podlar arasında ki seviyeye göre seçim yapılması gerekmekte ve cihazlar arasında bir farkın olmadığını tekrar ifade etmek isteriz. Kartuş çeşitleri için Juul Pod ürün kategori sayfamızı inceleyebilir, ilgili sayfamızda yer alan bilgileri takip edebilirsiniz.

Juul Cihaz ve Juul Set Ayrımı Hakkında Bilgi

Juul Cihazlar Podsuz olarak satılan cihazlar olup, bu cihazlar Gümüş Gri Renk, Juul Turkuaz ve Juul Gold renkli cihazlar olarak tanımlanmaktadır. Cihazlar içerisinde Pod yoktur. Podsuz olarak juul cihaz çalışmaz ve mutlaka juul pod siparişi vermeniz gerekmektedir.

Juul Set ise; Juul Cihaz ve 4 Kartuş içeren Pod paket ile birlikte yer alan bir başlangıç seti olarak tanımlanır. Juul cihaz ile birlikte Juul 4’lü pod, USB şarj aleti, kullanım kılavuzu yer almaktadır.

Juul Başlangıç Setleri Arasında ki Ülke Farkları Neden Kaynaklanıyor?

Juul markası büyük bir ivme oluşturmuş ve yoğun beğeniler üzerine hukuksal anlamda bazı sorunlar yaşamıştır. Bu noktada Avrupa yüksek nikotin olan %5.0 üretimini durdurmuştur. Amerika ve Rusya’da ise 1.8 özellikle meyve aromalarında üretimi durdurduğu için bu şekilde bir farklılık oluşmaktadır.

İlk Defa Juul Kullanacağım Hangisini Tercih Etmeliyim?

İlk defa Juul kullanacak kişilere önerimiz; Juul UK Starter Kit 1.8 başlangıç seti tercih etmeleridir. Juul USA Başlangıç seti içerisinde yer alan Podlar 5.0 olduğu için ilk kullanıcılara sert ya da ağır gelebilmektedir.

Juul C1 Farkı Yeni C1 Modelini Diğer Cihazlardan Ayıran Özellikler Nelerdir?

Ürün malzeme kalitesi, çekim (Vape) kalitesi ve şarj süresi diğer cihazlara göre aynıdır. Sadece tasarımsal olarak Juul C1 modelinde gösterge ışığı alt kısmında özel led şeklinde yerleştirilmiştir. Diğer Juul setlerinde olduğu gibi,, 1.8 mg / ml nikotin tuzu e-sıvıları içeren 4 Pod Kartuş ile birlikte gelir. Her bir kartuş farklı bir tattır. (Golden Tobacco Pod, Glacier Mint, Mango Nectar ve Royal Creme) . diğer cihazlar gibi Pil kapasitesi – 244mAh

Yine diğer cihazlarda olduğu gibi, JUUL C1 cihazı, manyetik bir USB şarj cihazı ile şarj edilebilir ve tam olarak şarj olması yaklaşık bir saat sürer ve en iyi şekilde bir dizüstü bilgisayar veya bilgisayar aracılığıyla şarj edilir.

Fiyat farkları mevcuttur. Juul C1 Fiyatı için ilgili ürün sayfamızı ziyaret ederek ulaşabilir ve sipariş verebilirsiniz.

Önemli Not: Özellikle Ülkemizde kesinlikle Prizde şarj adaptörü ile şarj edilmemesi önerilir. Priz ile şarj edilmesi, cihazın kitlenmesine neden olabilmektedir.

JUUL C1 Bluetooth Özelliği – Juul C1 APP

Juul Android uygulaması ile Juul Güvenlik sistemi cihazın nerede olduğunu gösteren bir Bluetooth teknolojisi ile gelmektedir. Bu sayede cihazın kaybolma gibi sorunu ortadan kaldırmayı amaçlıyor. Ayrıca cihazı mobil uygulama üzerinden kilitleyebiliyorsunuz. Diğer bir özellik ise, gün içerisinde ne kadar kullandığını takip edebilmeniz.

JUUL 3.2.1 Güncelleme sürümü 2021 yılı mart ayında çıkmış olup, resmi uygulamasına Google Play adresi olan bu linkten ulaşabilirsiniz.

JUUL C1 Bluetooth Özelliği Türkiye’de Neden Çalışmıyor?

Juul C1 modeli uygulaması mâlesef ülkemizde desteklenmiyor. Bunun sebebi ülkemizde resmi satışın olmaması.


Juul Nedir? Sorusuna verilecek en iyi anlatımlardan biri olan biraktim.info sitemizin Juul ürün sayfasını ziyaret ederek daha detaylı bilgi alabilir ve ürün siparişi verebilirsiniz. Aklınıza takılan tüm soruları konu altında ki yorum bölümünden bizlere iletebilir ve uzman ekibimiz tarafından tüm sorulara cevap veren uzman bilgilere sahip olabilirsiniz.

Juul UK 1.8 USA 5.0 ve Juul C1 Cihazlar Arasında ki Farklar” yazısında bir düşünce

  1. Yakup Ünsal diyor ki:

    İki cihaz arasında kalmıştım. Çok aman aman bir fark yok o yüzden Juul C1 yerine normal Juul Starter KİT siparişi verdim. İnşallah en kısa sürede elime ulaşır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir