Gösterilen sonuç sayısı: 4

Pod Mod Elektronik Sigara Full Set Cihaz Modelleri

Pod Mod Elektronik Sigara Full Set Cihaz modelleri biraktim.info Ürün Kategorisi. En çok satılan ve yüksek kaliteli cihazları güvenle satın alabilirsiniz.

Pod Mod Elektronik Sigara Modelleri Nedir?

Klasik Eski model elektronik sigara modellerinden daha gelişmiş ve harici pos sistem ile çalışan yeni nesil elektronik sigaralar olarak kısa bir tanım oluşturabiliriz. Pod Mod elektronik sigara olarak adlandırılan cihaz türleri, hem daha ufak hem daha pratik kullanım imkanı sunmakla birlikte Salt Likit ile doldurulabilmekte ve normal likit kesinlikle kullanılmamaktadır. Maksimum 15 – 20 Watt sıcaklığa çıkabilen Pod Mod e-sigara ürün çeşitleri, gövdeleri üzerindeki mikro USB şarj girişi sayesinde şarj edilebilmektedir. PodMod e-sigara modelleri, kartuş kullanırlar ve bu kartuşlar “Pod” olarak isimlendirilmektedir.

800 
1.550 

En Kaliteli Pod Mod Cihaz Modelleri Hangileri? Fiyatı ve Özellikleri

Dünya çapında standart elektronik sigaraların yerine Pod Mod sistemli çalışan Elektronik Sigara modelleri almıştır. Daha pratik kullanım imkanı sunarken, üzerinde yer alan Pod sistemler hem ekonomik açıdan uygun fiyatlı olup, hem de daha kaliteli çekim imkanı sunuyor. Ayrıca bozulma imkanı kolay kolay olmadığı gibi Pod çeşitlerini rahatlıkla değiştirebiliyorsunuz. Bir çok Elektronik sigara markası Pod sistemli cihazlar üretmeye başlamış ve ilerleyen zamanlarda bu cihazların daha fazla talep görüleceği de aşikardır. Bu markaların başında, Smok , Vaporesso, Joyetech, gibi markalar alıyor. En başta ise tabii ki herkesin çok iyi bildiği Juul gelmektedir.