Nasty FiX Go Tek Kullanımlık Puff Pod Meyveli Ürün Çeşitleri

Nasty FiX Tek Kullanımlık Puff Pod Meyveli Elektronik Sigara Çeşitleri uygun fiyat, kapıda ödeme ve hızlı teslimat seçeneği ile sipariş verebilirsiniz. Nasty Fix, Nasty Juice tarafından yapılan, yeni nesil tek kullanımlık cihazdır. Nasty Fix, herkesin aynı Nasty Juice lezzetlerinin tadını en kolay ve rahat şekilde kullanımını sağlamak için geliştirilmiştir. Yeni Nesil Elektronik Sigara ürünlerin satışını yapan Biraktim sitemizde en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla adresinize göndermenin mutluluğunu taşımaktayız.

Nasty Fix Banner Sipariş Ver

Nasty Fix Go, yalnızca ambalajı açarak, talimat broşürünü okuyarak, güvenlik mühürlerini çıkararak ve Nasty Fix Go kullan atınızın keyfini çıkarmak için nefes almaya başlayarak kullanıcıya basit ve sorunsuz bir deneyim sunar!

Seçiminizle eşleşen ürün bulunamadı.

Nasty Fix Go, önceden şarj edilmiş ve kullanıma hazır yerleşik 700 MAH pil ile birlikte gelir. Nasty Fix ayrıca, biraz daha uzun süre dayanmasını sağlamak için 1500 ve 3000 çekim sunar. Ultra kullanışlı Hava Akışından bahsetmeyi unutmayın. Son derece tatmin edici, özelleştirilmiş bir vape deneyimi için Ayarlanabilir Hava akışı sistemi. Sadece ayarınızı seçin ve ideal boğaz vuruşunuzun ve lezzet yoğunluğunun tadını çıkarın.
Nasty Fix Go, aralarından seçim yapabileceğiniz 13 lezzete sahiptir. Bazıları çok Ödüllü lezzetler. 13 çeşit ASAP Grape, Cushman, Blackcurrant Cotton Candy, Cushman Banana, Sicko Blue, Mentol, Wicked Haze, Bloody Berry, Vanilla Tobacco, Slow Blow, Double Apple, Trap Queen ve yepyeni Karpuz Buz'dur. Her lezzet Nasty Salts serimizle tamamen aynıdır, aslında Nasty Fix tek kullanımlık cihazlarımızda aynı Nasty Salt E-sıvısını kullanırız, bu nedenle kalite ve lezzetten ödün verilmez ve lezzet 10ml Nasty Salts ile tamamen aynıdır. .