7 Yıllık Tecrübeli Ekibi ile biraktim.info Yayında

biraktim.info yayında

7 Yıllık Tecrübeli Ekibi ve geniş stok yelpazesi ile biraktim.info Online Yeni Nesil Elektronik Sigara satış sitesi kaliteli satış hizmeti ile Yayına girdiğini büyük bir heyecan ve mutlulukla duyurmak istiyoruz. Satış ve satış sonrası desteği, müşterilerine sunduğu kaliteli hizmeti, gerçekçi kampanya ve indirimleri ile müşterilerini mutlu etmeyi başaran, 7/24 telefon ve iletişim kanallarından ulaşma imkanı sunan biraktim.info ayrıcalığını sunmak için buradayız.

biraktim.info’u Rakiplerinden Ayıran Özellik Nedir?

Kurumsal Yaklaşım & Samimi İletişim Dili

Kurumsal bir yaklaşım sunan ve müşterilerine samimi bir iletişim dili kullanan güçlü bir ekibe sahip olduğumuzu ifade etmek istiyoruz. Bu noktada tüm talep ve sorulara hızlı çözüm üretmekte ve müşterilerin ne istediğini çok iyi anlıyor ve cevap veriyoruz.

Geniş Stok Yelpazesi

En çok satılan ve en çok beğenilen yüksek kaliteli elektronik sigara modelleri ve Pod cihazları başta olmak üzere, ithal likitlerin stoklarımızda yer veriyor ve en hızlı şekilde müşterilerimize kapıda ödeme imkanı ile ulaştırıyoruz. Juul Pod ürünleri, en çok tercih edilen Heets çeşitleri ve uygun fiyatlı iQos 3 Duo ile bir çok ürün seçeneğini biraktim.info üzerinden rahatlıkla inceleyebilir ve sipariş verebilirsiniz.

Kapsamlı İletişim Kanalları ile Müşterilerimizin Yanında

Telefon, Mail ve Whatsapp başta olmak üzere, Telegram ve Sosyal Medya kanalları ile müşterilerimizin bizlere hemen ulaşabileceği geniş bir iletişim kanallarına sahibiz. Bu iletişim kanallarımızdan bizlere satış öncesi sorularınızı, kargo durumunu, ürün hakkında bilgi ya da aklınıza takılan tüm soruları çekinmeden iletebilirsiniz.

İndirim ve Kampanyaların Olduğu Eğlenceli bir Marka Vizyonu biraktim.info Sitesinde

Anlık indirimlerin olduğu ve müşterilerimiz ile sitemiz üzerinden yapılan etkileşimler neticesinde yapılan özel kampanyalar sektörde ilk defa biraktim.info adresinde yer alacaktır. Bu noktada müşterilerimizin biraktim.info Blog sitemizi takip etmelerini öneriyor ve iletişim kanallarımızda yer alan duyurulara da göz atmalarını rica ediyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir