Ürün İnceleme Bölümüne Yorum Yapan Herkese 20 TL İndirim

Ürün İnceleme Sayfasına Yorum Yap 20 TL indirim Kazan

Yeni Nesil elektronik sigara satış sitemiz olan biraktim.info markası ile bomba gibi kampanyalarla, değerli müşterilerine yüksek kalitede hizmet sunmaya devam ediyor. İlk kampanyamız olan Yorum yap 20 TL indirim kazan sloganı ile müşterilerimizle daha hızlı ve etkili bir iletişim kurmayı amaçlamaktayız.

Ürün İnceleme Bölümüne Yorum Yapan Herkese 20 TL İndirim Detayları

Sipariş esnasında ya da ürünleri inceleme sırasında “Ürün İnceleme bölümüne soru, ürün incelemesi ya da değerlendirmelerinizi en az 2 cümle olacak şekilde yıldız vererek yorum yapan herkese 20 TL Sepette indirim uygulanmaktadır. Ürün incelemeleriniz değerlendirme sonrası onaylanır ve yorum yaptığınız mail adresinize 20 TL Hediye çeki gönderilecektir.

Hediye çeki ulaşmayan müşterilerimize satın alma sonrasında aynı mail ile sipariş verdiğinde satış personellerimiz tarafından 20 TL indirim manuel olarak uygulanmaktadır. Dilediğiniz ürün için dilediğiniz kadar yorum yapabilirsiniz. Ancak, 3 yoruma kadar 1 indirim uygulanır. 5 ayrı ürün için 5 yorum yaptığınızda 30 TL indirim uygulanmaktadır.

Ürün Hakkında Soru Sor 20 TL indirim Kazan
Ürün Hakkında Soru Sor 20 TL indirim Kazan

Ürün Hakkında Merak Ettiğiniz Sorularınızı İnceleme Bölümünden Yazın İndirim Kazanın

Satın almayı düşündüğünüz ürünler ile ilgili merak ettiğiniz, aklınıza takılan sorularınız varsa, ürün sayfası altında bulunan inceleme bölümünden sorularınızı iletebilirsiniz. Sorularınızı uzmanlarımız en kısa sürede cevaplamakta ve cevapları aynı inceleme bölümünden de takip edebilirsiniz. Böylece satın almayı düşündüğünüz ürün ya da farklı bir ürün satın aldığınızda indirimden faydalanmış olacaksınız.

Başta Juul Pod cihazları başta olmak üzere, iQos Heets ve iQos 3 Duo cihazı için yorum incelemesinde bulunanlara extra sürpriz hediyelerimiz vardır.

Bitmedi Bu özel kampanya Her yaptığınız siparişinizde her yorum için geçerli olup, her siparişinizde yaptığınız yorum için bu indirimden faydalanmış olacaksınız.

İncelemede Yorum Yap 20 TL Kazan Kampanya Süresi Ne Kadar?

Bu özel kampanya kısa süreli olmayıp, 2021 yılı 30 Haziran gününe kadar geçerli olup, süreyi uzatma ya da kısaltma hakkını biraktim.info kendisinde saklı tutmaktadır. Süre değiştiğinde bu makale içerisinde bilgilendirilecektir.

Şimdi yorum Yap Kazan

Ürün İnceleme Bölümüne Yorum Yapan Herkese 20 TL İndirim” yazısında 4 düşünce

  • Biraktim Editörü diyor ki:

   Bahadır Bey Merhabalar,
   Yorumları, konuda da belirtiğimiz üzere, ürün sayfalarımızda yer alan inceleme bölümüne ya da Google maps firmamızın yorum bölümüne yapmanız gerekiyor.

   Teşekkürler,

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir