En Ucuz IQOS 3 Duo Holder Kampanyası ile Tamire Son

En Ucuz IQOS 3 Duo Holder Kampanyası ile Tamire Son

En Ucuz IQOS 3 Duo Holder Kampanyası ile IQOS Tamirine, yan sanayi bıçaklar taktırıp verim alamayanlara süper fırsat biraktim.info adresinde başladı. Stoklarımızda, IQOS 3 Duo Holder, Mavi, Siyah ve Gold renkleri mevcut olup, İstanbul içi motorlu kurye ile aynı gün teslimat imkanı, hızlı gönderi ve kapıda ödeme avantajı ile güvenle satın alabilirsiniz.

En Ucuz IQOS 3 Duo Holder Fiyatı Kaç Para?

Piyasa fiyatı 500-550 TL arası satışa sunulan Orijinal IQOS Duo Holder Kalem ürünleri biraktim.info ayrıcalığı ile sadece 400 TL’ye kampanyalı fiyat ile satışa sunulmuştur. Satışa sunulan Holder ürünleri %100 orijinal olup, kutusuzdur. Kutusuz olma sebebi ülkeye girişlerde kutulu olma probleminden kaynaklı olup, çoğu ürünler set IQOS 3 Duo Set bozularak ülkeye giriş yapılmaktadır.

IQOS 3 Holder (Tutucu) Kalemlere Neden İhtiyaç Duyulur?

Genellikle bıçakların yanlış Heets Sigara takım esnasında kırılması yeni bir IQOS Holder tutucuya ihtiyaç bırakmaktadır. Bu noktada kullanıcılar tamirciye yönleniyor. Ve tamircilerde orijinal bıçak yerine yan sanayi bıçak kullanmaktadırlar. Yan sanayii bıçak kullanmalarına rağmen 150 TL – 250 TL arası tamir masrafı oluşuyor. Bunun yerine kampanyalı fiyat ile sıfır holder almak daha avantajını sizlere sunuyoruz.

Diğer bir IQOS Arızası ise, genellikle kullanıcıların prizde fazla uzun tutmaları ya da farklı şarj aleti kullanmaları sebebi ile yüksek akım sebebi ile residansların arıza yapması ile ilgilidir. Bu noktada genellikle IQOS Şarj Kutusu arızalansa da bazı durumlarda IQOS Holder ürünlerinde arıza oluşmaktadır. Arıza konularına değinmişken, biraktim.info blog yazılarımız arasında daha önce yer verdiğimiz IQOS Şarj Problemi konusunu da inceleyebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir