Heets Çekim Kalitesi Nasıl Daha iyileştirilebilir?

Heets Çekim Kalitesi Nasıl Daha iyileştirilebilir?

Heets Çekim Kalitesi Nasıl Daha iyileştirilebilir? Heets Çekim kalitesini artırmak için öneri ve tavsiyeler vereceğimiz biraktim.info blog sayfamızın bu yazısında iQos Heets kullanıcıları için önemli kısa hatırlatmaları kaleme almış bulunmaktayız.

HEETS’inizin olması gerektiği gibi yeterli buhar üretmediğini düşünüyorsanız, kalitesini artırmak için aşağıdaki ipuçlarını göz önünde bulundurabilirsiniz.

HEETS Kalitesini Artırmak için Öneriler

Öncelikle iQos kullanımınızın çok sık mı ya ada orta sıklıkta mı ve ya arada bir mi kullandığınızı belirleyin. Böylece önerilerimizi bu sıklığa göre yerine getirmenizi önermekteyiz.

iQos Holder Tutucunuzun ve ısıtma bıçağının her zaman temiz olduğundan emin olun. Tutucuyu ısıttıktan sonra kartuşu takın. Bıçak ısıtıldığında Heets içinden kolayca geçmelidir. Heets kısmını parmaklarınızla biraz ovmaya çalışın. Kırmamak için bunu lütfen dikkatlice yapmaya özen gösterin. Zaten sigara içiyorsanız, kartuşu dışarı çekin, herhangi bir tarafa 90 derece çevirin ve tekrar takın. Bu harikalar yaratacak.

iQos Isıtma Çubuklarını Düzenli olarak Temizleyin

iQos cihazları içerisinden çıkan iQos 3 Temizleme Fırçası ile belirli aralıklarla, iQos Holder içerisinde yer alan ısıtma çubuğunu 90 derece çevirerek baskı yapmadan temizleyin. Kötü koku yapmaması ve daha kaliteli bir buhar keyfi için, kullanım yoğunluğuna göre günde 1 ya da 2 kere bu temizliği yapmanız önerilmektedir. Bu temizlik gayet pratik ve 30 saniyenizi almayacak bir durum olduğunu da belirtmek isteriz.

Daha Hijyenik bir kullanım için iQos Temizleme Çubukları

iQos cihazlarını belirli kullanımdan sonra hazne ve ısıtma çubuğunun kenarlarında biriken tortuları daha iyi temizlemek için iQos Temizleme Çubuğu kullanmanız önerilmektedir. Orta ve fazla kullananlar için günde akşamları en az bir kere iQos Temizleme çubuğu ile ilgili bölümü hafifce temizlemeniz önerilir.

iQos Temizleme Ürünleri Elinizde Kalmadıysa Sipariş Verebilirsiniz

iQos cihazlarını temizlemek son derece önemli olup, daha kaliteli bir kullanım için ciddi önem arz etmektedir. Bu noktada elinizde biten ürünler için aşağıda yer alan ürünleri sipariş verebilirsiniz. Kapıda ödeme imkanı , uygun fiyat seçeneği ve hızlı teslimat avantajı ile biraktim.info üzerinden siparişlerinizi verebilirsiniz.

Ürünlerle ve iQos Temizleme Noktasında Merak Ettiğiniz Tüm Soruları Bize İletebilirsiniz

biraktim.info blog sayfamızda yer alan “Heets Çekim Kalitesi Nasıl Daha iyileştirilebilir?” başlıklı bu makalemizde merak ettiğiniz her türlü soru, öneri ve taleplerinizi bu bölüm altında ki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz. Uzmanlarımız sorularınıza cevap vermekten büyük ölçüde memnuniyet duymaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir