iQos, Heets ve Juul Ataşehir Satış Merkezi

Ataşehir Elektronik Sigara JUUL ve IQOS Satış Merkezi

iQos ve Juul Ataşehir Satış Merkezi Biraktim sitemiz tarafından, Ataşehir ve bölge semtlere aynı gün Motorlu Kurye hizmeti ile teslimat sağlamaktayız. Kapıda Nakit şeklinde motorlu kurye ekibimiz, en hızlı şekilde adresinize gelerek ürünleri kapalı kutu ve orijinal olarak sizlere sunar.

iQos Cihazlar ve iQos Heets Ataşehir Hızlı Teslimat

İstanbul, Ataşehir ilçesinde profesyonel hızlı teslimat imkanı sunan sitemiz, yüksek müşteri memnuniyeti sağlamakta ve eş zamanlı iletişim ile daha hızlı ve sorunsuz teslimat imkanı sunmaktadır. Ataşehir bölgeleri olan, Barbaros Mahallesi, Aşık Veysel, Atatürk Mahallesi, Esatpaşa, Ferhatpaşa, Fatih, İçerenköy ve İnönü başta olmak üzere İstanbul tüm Anadolu yakasına motorlu kurye hizmetimiz bulunmaktadır. Motorlu kurye ile gelen ürünlerin kargosunu açıp bakma imkanınız olup, kapalı kutu cihazı açma durumu yoktur.

Ataşehir Elektronik Sigara Juul ve IQOS Teslimatında Ödeme Şekli Nedir?

Ataşehir başta olmak üzere tüm İstanbul içi ilçe ve semtlere kendi özel motorlu kuryelerimiz ile teslimat sağlamaktayız. Bu noktada Kurye üstünde Pos cihazları yer almayıp, kapıda sadece Nakit olarak ödeme kabul edilmektedir.

Ateşehir Müşterileri için Satış Yaptığımız Elektronik Sigara Ürünleri Nelerdir?

Sadece en kaliteli, orijinal ve kapalı kutu ürün satışları hizmetleri ile çalışmalarımızı sürdürdüğümüz biraktim.info ekibimiz ile Yüksek müşteri memnuniyeti hedefleyerek en kaliteli elektronik sigara ve Salt Likit ürünlerinin satışlarını gerçekleştirmekteyiz. İstanbul Kadıköy ve Ataşehir ilçeleri başta olmak üzere diğer tüm ilçelere aynı kalite ve özenle teslimat imkanımız ve indirimli satışlarımız devam etmektedir.

IQOS Heets Ataşehir Aynı Gün Kapıda Nakit Teslimat İmkanı

Tüm IQOS Modellerinde IQOS 3 DUO, IQOS Solid ve IQOS 2.4 Plus cihazlarının satışı yapılırken, stoklarımızda bu cihazların tüm renkleri mevcuttur. Üstelik tüm cihazlarda özel indirimler ve kampanyalar 2021 yılı itibari ile devam etmektedir. IQOS Heets Sigara çeşitleri arasında ise, Heets Amber, Heets Yellow, Heets Purple ve IQOS Heets Turkuaz gibi bir çok ürün çeşitlerinin gönderimini kapıda nakit olarak sizlerin adreslerine hızlı teslimat imkanı ile göndermekteyiz.

Ataşehir İlçemizi Kısaca Tanıyalım

2008 yılında ilçe statüsüne kavuşmuştur. Güneyinde Maltepe, batısında Kadıköy, kuzeybatısında Üsküdar, kuzeyinde Ümraniye, kuzeydoğusunda Çekmeköy ve doğusunda Sancaktepe ilçelerine komşudur. İlçe 25,84 kilometrekaredir, nüfusu 419.368dir ve sınırları dahilinde toplam 17 mahalle vardır. Kaynak: Atasehir.bel.tr

Özetle

iQos, Heets ve Juul Ataşehir Satış Merkezi başlıklı bu makalemizde merak ettiğiniz, tüm soru, öneri ve taleplerinizi konu altında ki yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir