Juul Pod Mentol ile Mint Arasında ki Fark Nedir?

Juul Pod Mentol ile Mint Arasında ki Fark Nedir?

Juul Pod Mentol ile Mint Arasında ki Fark Nedir? biraktim.info blog sayfamızın bu makalesinde nane aromalı JUUL pod kartuşlara olan Juul Mint Pod ile JUUL Mentol Pod kartuşlar arasında ki farka yer vererek detaylı bilgi sunmayı amaçlamış bulunuyoruz.

JUUL Mint ve Mentol Pod Kartuşlar Arasında ki Tat Farkı Nedir?

Bu makaleyi çok uzatmadan en başta kısaca net bir ifade ile anlatmak gerekirse, Nane Nedir? Nane; Bir mentol üreten bir bitkidir. Nane; İngilizce bir kelime olup, Türkçe karşılığı Mint olarak tanımlanmaktadır.

Etkili aroması ve harika kokusu ile girdiği her gıdada baskın karakter olarak kendini gösterir. Sağlığa olan faydaları dışında ağız kokusunu gidermesi sebebiyle de birçok kozmetik alanda kullanılmaktadır. Ballıbabagiller, Latince adı ile Lamiaceae familyasına ait sayıları yaklaşık 25-30 arasında olan türlerin genel adı nane olarak bilinmektedir.

Kaynak: https://bilgihanem.com/nane-nedir/
JUUL Mint Nane ile Menthol Arasında ki Farkı Anlattık

Nane, Eski Dünya’nın ılıman bölgelerine özgü aromatik bir bitkidir; bunların birçoğu mutfak otu olarak kullanılır Mentol ise nane ve diğer doğal yağlarda bulunan minik bir tadı ve kokusu olan kristal alkolü ifade eder. Nane ve mentol arasındaki temel fark, menşeli mentol üreten bitki bitkisidir; mentol ise nane tatlı ve baharatlı tadından sorumlu olan aromatik organik bileşiktir.

Özetle JUUL Nane ve Mentol Arasında ki Temel Fark?

JUUL Nane Pod daha ağır olup, mentol daha naif ve aroması daha yumuşaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir